برترین مطلب این هفته ی سایت

کنسرت بزرگ علی لهراسبی

کنسرت 4 شهریور تهران
سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران
پنج شنبه 4 شهریور 1395 ، برای انتخاب و خرید آنلاین بلیت خود روی لینک های زیر کلیک کنید تا به صفحه خرید آنلاین بلیت منتقل شوید ، به امید یک شب پر خاطره

صفحه 1 از 25 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 247
Like Tree71Likes

موضوع: اخبار موسیقی ایران

1. tara-gh آواتار ها
    tara-gh
    مدیرکل
    Jul 2011
    1,746
    Post Thanks / Like

اخبار موسیقی ایران

در این تاپیک میتونید خبرهای مربوط به موسیقی ایران رو پیگیری کنید

نظرات متفرقه که مربوط به موضوع تاپیک و یا محتوای آن و خبرها نباشد بلافاصله حذف خواهد شد
    فقط باید صدا کنیم کسی رو

که دستش بازه میتونه ببخشه
    #1 ارسال شده در تاريخ 03-03-2013 در ساعت 06:54 PM

2. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

Re: اخبار موسیقی ایران

انتشار آثار حامد زمانی در فیلمهای انتخاباتی

حامد زمانی در راستای شور بخشیدن به حماسه سیاسی اقدام به تولید اثاری با توجه به حال و هوای این روزهای کشورمان کرده است. تعدادی از کاندیداهای ریاست جمهوری هم برای فیلمهای تبلیغاتی خود از این آثار استفاده نموده اند. دو فیلم از سوی ستاد انتخاباتی آقای قالیباف و آقای جلیلی منتشر شده است که از آهنگهای حامد زمانی استفاده شده است.
    #2 ارسال شده در تاريخ 06-08-2013 در ساعت 09:26 PM

3. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

تک قطعه شنیدنی «تصویر» به خوانندگی فریدون آسرایی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، ترانه این قطعه سروده شاهین شاهین زاد است و فریدون آسرایی ملودی این قطعه را ساخته است.
    #3 ارسال شده در تاريخ 06-12-2013 در ساعت 09:33 AM

4. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

آلبوم موسیقی”حامد زمانی‌با عنوان “حضرت ماه‌” تیر ماه منتشر می شود

به گزارش پاپیل موزیک به نقل از باشگاه خبرنگاران حاضر در نشست کنسرت "حامد زمانی‌" در خبرگزاري نسیم، "حامد زمانی‌" خواننده جوان موسیقی پاپ در این مراسم گفت: برای کنسرت دوم خرداد، 14 قطعه را در نظر گرفتیم که از جمله این قطعه‌ها می‌توان به "دیروز،امروز، فردا‌"، "بیداری اسلامی‌"، "حضرت مهتاب‌"، "ماه‌عسل"، "زیبایی‌عشق" "آخرین قدم‌"، "کجایی‌"، "خدا که باشد‌"، "پرواز‌" و "هم‌بند" اشاره کرد.
    وی اظهار داشت: برای اجرای قطعه "آخرین قدم‌" از تعدادی از جانبازان بزرگوار دعوت کرده‌ایم و این اثر را در کنسرتم‌ به تمامی آنها تقدیم می‌کنم.
    وی تصریح کرد: دعوت از خواننده مهمان مستلزم نزدیک بودن فضای فکری و کاری من به آن خواننده است و به همین دلیل در این کنسرت چنین اتفاقی نمی‌افتد.
    "زمانی‌" ادامه داد: نوازندگان گروهم‌ را افرادی تشکیل می‌دهند که از لحاظ فکری به من نزدیک هستند و این نوازنده ها با خواننده‌هایی چون "علی لهراسبی‌"، "بابک جهانبخش‌" و گروه هفت کار کرده‌اند.
    وی اظهار داشت: آلبوم جدیدم‌ با عنوان "حضرت ماه‌" در مراحل اخذ مجوز به سرمی برد و تا دو ماه آینده روانه بازار موسیقی می شود.
    وی خاطر نشان کرد: تیتراژ برنامه "شناسنامه‌" با صدای من از جمعه از شبکه سه سیما با فضای حماسه سیاسی پیش‌رو روی آنتن می رود.
    "بشیر‌ بی‌آزار" تهیه کننده کنسرت "حامد زمانی‌" در این نشست گفت: یکی از اهداف برگزاری این کنسرت ایجاد شور و نشاط در جامعه در راستای حماسه سیاسی پیش‌رو است.
    وی اظهار داشت: "حامد زمانی‌" آثارش را با اعتقادی قلبی، برای مخاطب خاص خودش می‌خواند اما این موضوع هیچ‌گونه منافاتی‌ با اینکه افراد دیگری نیز مخاطب این خواننده باشند ندارد.
    وی افزود: "فربد‌ یزدانفر‌" رهبر ارکستر "حامد زمانی‌" است و سازهایی نظیر گیتار، گیتار باس، درامز‌، باقلاما‌، ويولن و سازهایی کوبه‌ای در ارکستر وی وجود دارد.
    وی ادامه داد: در این کنسرت قطعه حماسه بی‌تاب که به بیداری اسلامی اختصاص دارد را "حامد زمانی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی می‌خواند.
    وی خاطر نشان کرد: به دلیل این حرکت نوپا است تصمیم داریم برگزاری کنسرت‌های "حامد زمانی‌" را در شهرستانها و با توجه به تسلط به این سه زبان در کشورهای دیگر نیز برگزار کنیم.
    #4 ارسال شده در تاريخ 06-12-2013 در ساعت 01:43 PM

5. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

همایون نصیری به گروه احسان خواجه‌امیری پیوست

موسیقی ما - سعید عبداللهی: خواننده ی آلبوم موفق «عاشقانه ها» از اضافه شدن یک نوازنده ی چیره دست به گروهش خبر داد. احسان خواجه امیری در گفت و گو با موسیقی ما، اظهار داشت که با هدف ایجاد تنوع در کنسرتهایش، «همایون نصیری» نوازنده ی سرشناس سازهای کوبه ای و سرپرست گروه دارکوب، به گروه وی اضافه شده و در برنامه های آتی خواجه امیری با او روی استیج خواهد رفت.

احسان که همواره کنسرتهای موفقی در سراسر ایران برگزار کرده و برنامه هایش با استقبال گسترده ی هواداران وی در نقاط مختلف کشور روبرو شده است، خبر خوشحال کننده ی دیگری نیز برای هوادارانش دارد. او اواسط تیر ماه سال جاری در تهران به اجرای زنده خواهد پرداخت و با دوستدارانش دیدار خواهد کرد. تاریخ دقیق و جزئیات مربوط به این برنامه به زودی از طریق سایت «موسیقی ما» اعلام شده و در اختیار هواداران این هنرمند محبوب قرار خواهد گرفت.
    #5 ارسال شده در تاريخ 06-16-2013 در ساعت 11:40 AM

6. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

در گفتگو با «موسیقی ما» عنوان شد:

آلبوم جدید «بابک جهانبخش» اواسط تابستان منتشر می شود

موسیقی ما – بهمن بابازاده: مدیر برنامه های «بابک جهانبخش» از انتشار آلبوم جدید این خواننده در اواسط تابستان امسال خبر داد.

محمد رضا خانزاده در گفتگو با «موسیقی ما» در این باره گفت :«در حال نهایی کردن مراحل انتهایی آلبوم جدید بابک جهانبخش هستیم و تیم کاری این آلبوم آخرین تلاشهایشان را جهت هر چه بهتر و قوی تر شدن این مجموعه انجام می دهند تا آلبوم جدید این خواننده بتواند باز هم موفقیت های آلبوم «من و بارون» را تکرار نماید.»

مدیر عامل شرکت فرهنگی هنری «اکسیر نوین» در ادامه افزود: « چهره ها و هنرمندان زیادی در این آلبوم حضور دارند و همکاری کرده اند که از آن جمله می توان به کوشان حداد ، رضا تاجبخش، پیام هوشمند، اشکان آبرون، یاحا کاشانی و ... نام برد که تمام سعی مان این است که خروجی کار، مجموعه ای در خور شان دوستداران این خواننده باشد. خود بابک جهانبخش هم در این آلبوم هم آهنگسازی کرده و هم برخی قطعات را تنظیم نموده است.»

خانزاده همچنین درباره زمان انتشار این آلبوم نیز گفت: « همه سعی مان این است که این اثر هر چه زودتر به مرحله انتشار برسد. هنوز اسم خاصی هم برای آن در نظر نگرفته ایم و در حال مشورت و همفکری هستیم تا بتوانیم به نتیجه نهایی برسیم. اما آن طور که از شواهد و نوع زمان بندی ما به نظر می رسد، پس از اخذ تمام مجوز های لازم، اواسط تابستان زمان انتشار آلبوم جدید این خواننده خواهد بود. »

گفتنی ست بابک جهانبخش در سالهای گذشته آلبوم هایی چون «چی شده»، «زندگی من» ، «بی اسم»، «احساس» و «من و بارون» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.
    #6 ارسال شده در تاريخ 06-16-2013 در ساعت 11:43 AM

7. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

در جشنواره «اتنوپورت» لهستان اتفاق افتاد؛

درخشش علیرضا قربانی و علی قمصری در لهستان

موسیقی ما - علی رضوی: علیرضا قربانی به همراه گروه خود شب گذشته در جشنواره «اتنوپورت» لهستان روی صحنه رفت که مورد توجه حاضران در سالن قرار گرفت. قربانی به همراه علی قمصری، سامان صمیمی و هژار زهاوی، پروژه‌ رومی را با آهنگسازی علی قمصری در سالن Grand Hall در جشنواره «اتنوپورت» اجرا کردند.

پیش‌تر از این، پروژه‌ رومی در چندین کشور روی صحنه رفته بود. جشنواره‌ «اتنوپورت» هرسال توسط نهاد فرهنگی zamek در شهر پوزنان برگزار می‌شود.

این جشنواره در هر دوره هنرمندانی صاحب‌نام از سراسر جهان را برای اجرا دعوت می‌کند. در همین جشنواره کیهان کلهر نیز به همراه اردال ارزنجان نوازنده باقلاما و موسیقی‌دان مطرح کشور ترکیه، روی صحنه رفته است.

علیرضا قربانی به تازگی از تور اروپایی موسیقی خود به ایران برگشته بود که به فاصله کمی برای حضور در این جشنواره به لهستان رفت. تور اروپایی قربانی ۱۰ روز به طول کشید که وی اجرای موفقی در جشنواره ۴۰۲۰ اتریش داشت و سپس نوای موسیقی اصیل ایرانی را در بلژیک طنین‌انداز کرد.
    #7 ارسال شده در تاريخ 06-16-2013 در ساعت 11:46 AM

8. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

تیزر آلبوم جدید حمید حامی در سایت موسیقی ما رونمایی شد

موسیقی ما - عاقبت طلسم آلبوم تازهٔ حامی «یک لحظه عاشق شو» شکسته شد و همزمان با صدور مجوز قطعه‌ای جدید، تیزر تبلیغاتی این آلبوم نیز از طریق سایت موسیقی ما منتشر می‌شود.

میثم دهقان مدیر برنامه‌های حمید حامی با اعلام این خبر افزود: پس از صدور مجوز نشر قطعهٔ مذکور با نام «همچون سرو» که طی چند روز اخیر و با کمک و همکاری مرکز موسیقی وزارت فرهنگ به سرانجام رسید، این قطعه به آلبوم جدید حامی اضافه شد. همچون سرو قطعه ایست کاملاٌ کلاسیک با مضمونی ملی میهنی که در آن خبری از المانهای دست خورده و همیشگی که دستمایهٔ تولید آثار ملی میهنی بوده، نیست. این قطعه که تیتراژ پایانی سریالی تلوزیونی به همین نام است، به تازگی از شبکهٔ دو سیما پخش می‌شد.

وی گفت: کارگردان این سریال «بیژن بیرنگ» شاعر این قطعهٔ فاخر نیز هست و نکتهٔ جالب توجه، همکاری بیژن بیرنگ در مقام ترانه سرا و فرزنش علی بیرنگ که از نوابغ بی‌بدیل و از استعدادهای موسیقی کلاسیک و نیز پاپ ایران است، در مقام آهنگساز می‌باشد. علی بیرنگ که از معدود آهنگسازان تحصیلکردهٔ موسیقی داخلیست آهنگساز و نیز تنظیم کنندهٔ این قطعهٔ فاخر است که قبلا تنها یک بار با حامی همکاری مشترک داشته و این همکاری به سال ۸۶ و آلبوم فقط نگاه می‌کنم برمیگردد، اما تفاوت در اینجاست که در آلبوم فقط نگاه می‌کنم او تنظیم قطعه‌ای پاپ الکترونیکی به نام «شب نقاشی» را به عهده داشت و اینجا آهنگسازی قطعه‌ای فاخر و کلاسیک محض را به عهده داشته است.

میثم دهقان در مورد نشر تیزر تبلیغاتی وی که همزمان با صدور مجوز «همچون سرو» انجام شد، گفت: که این تیزر تصویری تبلیغاتی اثریست کاملاٌ حرفه‌ای به کارگردانی «سپهرداد یمینی» که برای تولیدش یک تیم حرفه‌ای ماه‌ها زمان صرف کرده‌اند. با نشر این تیزر زیبا و صدور مجوز همچون سرو چیزی به انتشار آلبوم «یک لحظه عاشق شو» باقی نمانده و این آلبوم طی چند روز اخیر به زیر چاپ رفته و تا ده روز بعد از آن به انتشار می‌رسد.

وی افزود: «به راستی وقتی یک هنرمند راستین برای تولید و نشر یک مجموعهٔ دوازده قطعه‌ای موسیقی باکلام، اینچنین با عشق و پشتکار و با تمامی وجود و کمال انرژی و تحمل و گذر از سختی‌ها و موانع بیشمار جان و زمان خود را فدای هنر سرزمینش می‌کند، آیا وظیفهٔ مخاطبان وی حمایت همه جانبه و بیشتر از گذشته به منظور کم کردن مشکلات او در آینده نیست؟ آیا این وظیفهٔ ما نیست که با عدم کپی و داون لود اثری که از تولید تا نشر آن چند ساال عمر یک هنرمند متعهد به هنر سرزمینش صرف شده حمایت کنیم؟
    #8 ارسال شده در تاريخ 06-16-2013 در ساعت 11:53 AM

9. shayan آواتار ها
    shayan
    هوادار رسمی ویژه
    Jan 2013
    tehran
    764
    Post Thanks / Like

«چطور بفهمونم که...» با صدای «علی زارعی» منتشر شد

خواننده قطعه پر طرفدار «هم اتاقی» بالاخره توانست با آلبوم رسمی اش در بازار موسیقی کشور حضور پیدا کند.

علی زارعی بالاخره پس از چهار سال با آلبوم «چطور بفهمونم که...» به صورت رسمی به بازار موسیقی کشور آمد تا یک بار دیگر شانس اش را امتحان کند.

این آلبوم در بخش ترانه از حضور ترانه سرایانی چون مریم ذاکری، میلاد کمالی، محسن ایزی، مجید روزگرد و مسیحا بهره می برد و در بخش آهنگسازی نیز میلاد کمالی، فتاح فتحی و خود علی زارعی ملودی های این آلبوم را ساخته اند. تنظیم قطعات را هم سعید زمانی، و فتاح فتحی انجام داده اند. این آلبوم تحت امتیاز شرکت «هنرمندان خاک جنوب» تولید و توسط پخش «سیما شهر» هفته آینده در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

این خواننده پیش از این در گفتگو با «موسیقی ما» گفته بود:« سال 87 وقتی آقای «محسن یگانه» نخستین آلبوم رسمی اش را ارائه کرد ما همزمان کارهای سازی آلبوم «چطور بفهمونم که» را در تهران انجام دادیم و آن موقع متحمل هزینه های زیادی شدیم و با بهترین نوازنده های ایران همکاری کردیم و اگر همان سال منتشر می شد یقینا کارهای بازار را تحت الشعاع قرار می داد. از سوی دیگر به واسطه خانواده مرحوم «ناصر عبداللهی» به یکی از مدیر برنامه های سابق آن مرحوم معرفی شدم و این مدیر برنامه هم دو سال کار من را به تعویق انداخت. با اینکه خانواده مرحوم عبداللهی معرف من بودند ولی او بعد از دو سال و صرف هزینه های زیاد گفت که موفق به اخذ مجوز نشده ام و در واقع بزرگترین ضربه را به من زد. پس از این اتفاق آقای«مسعود دهقان» کارها را شنیدند و تهیه کننده آلبوم شدند و پیش پرداخت هم به من دادند و خودم تمامی مجوزها را گرفتم. آقای دهقان برای پخش کمی وسواس داشتند و من دیدم که دارد فاصله زیادی می افتد به همین جهت قرارداد را فسخ کردم اما هنوز دوستی من و آقای دهقان پا برجا است و از راهنمایی های ایشان استفاده میکنم. خلاصه در این راه مشکلات زیادی داشتم اما از همان روز اول که خواندن را شروع کردم با انگیزه بودم و هیچ کدام از این اتفاقات نتوانست من را از هدف اصلی ام که ساخت و ارائه کار خوب برای مردم بود دور کند.»
    مث یه ستاره که دنباله داره به تنهایی هر شبم دعوتی تو
    یه جور عجیبی بهم ربط داریم که ناراحتم وقتی ناراحتی تو

*•~-.¸.•*`گروه ستاره دنباله دار*•~-.¸,.-~*´¨¯¨`*•~-.¸,
    #9 ارسال شده در تاريخ 06-16-2013 در ساعت 08:42 PM

10. masoumehF آواتار ها
    masoumehF
    هوادار رسمی فعال
    May 2013
    زنجان
    362
    Post Thanks / Like

رهبر ارکستر کنسرت «محمد اصفهانی» در گفتگو با «موسیقی ما»:

پویا نیک پور: رهبری همزمان ارکستر دکتر اصفهانی و رضا صادقی کاملا مدیریت شده است

موسیقی ما – بهمن بابازاده: رهبر ارکستر دکتر «محمد اصفهانی» در گفتگو با «موسیقی ما» درباره اجرای 13 تیر محمد اصفهانی سخن گفت.

«پوبا نیک پور» درباره این کنسرت و جزئیات آن گفت: «ارکستر آقای اصفهانی تغییر زیادی نکرده و فقط چند نوازنده مهمان را در این برنامه خواهیم داشت. آهنگهای پر خاطره ایشان از آلبوم های «حسرت» و «فاصله» را برای این اجرا در نظر گرفته ایم و بقیه آثار که در حال تمرین آنها هستیم. برخی آثار ایشان هنوز هم برای شنوندگان و مخاطبان دکتر هنوز هم تداعی کننده خاطرات شیرینی ست که ما سعی خواهیم کرد با اجرای آناه باز هم آن فضای همیشگی کنسرت های دکتر را به مخاطبان ارائه نمائیم.»

نیک پور در ادامه افزود:«به هیچ وجه این اجرا قرار نیست با محوریت قطعات تیتراژ آقای اصفهانی پیش برود و بیشتر سعی کرده ایم که ریمکس این آثار را به صورت مدرن تنظیم کنیم تا فضای برنامه پر هیجان تر و پر انرژی تر شود. یکی از قطعات آلبوم «نون و دلقک» را قرار است به صورت دوئت با آقای اصفهانی اجرا کنیم که به نظرم اتفاق خوب و قابل توجهی است. به سختی در حال تمرین ایم و امیدوارم بهترین برنامه را در تهران بعد از مدت ها برای دوستداران استاد اصفهانی بروی صحنه ببریم.»
    #10 ارسال شده در تاريخ 06-19-2013 در ساعت 09:28 PM

صفحه 1 از 25 12311 ... آخرینآخرین